NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator CNC - okolice Skoczowa

Miejsce pracy: Skoczów
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

STAFF SERVICE Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia z 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy.

W Rejestrze Agencji Zatrudnienia firma funkcjonuje pod numerem 115.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operator CNC

Poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn CNC.

Wymagania:

1)      doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,

2)      wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej techniczne – kierunki ślusarz/obróbka skrawaniem),

3)      dobra znajomość obsługi komputera,

4)      znajomość rysunku technicznego,

5)      podstawowa znajomość programów takich jak: AutoCad lub Corel (rysunek wektorowy) – mile widziane.

Firma oferuje:

1)      atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia kandydata,

2)      umowa o pracę,

3)      możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych cenionych na rynku pracy kwalifikacji oraz umiejętności,

4)      zmianowy system pracy (III zmiany),

5)      praca w stabilnym, dużym przedsiębiorstwie,

6)      miejsce pracy: okolice Skoczowa.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH