NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Ślusarz

Zawód: Ślusarz
Miejsce pracy: Chybie
Forma zatrudnienia: praca stała

OREX- Rotomoulding to gwarancja jakości.

Oferujemy szeroką gamę maszyn do rotacyjnego formowania tworzyw sztucznych od maszyn typu shuttle po maszyny specjalne wykonywane na indywidualne potrzeby klienta.

Nasze urządzenia są nowoczesne i trwałe. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych sprawia, że są one wydajne i proste w obsłudze. Nasze maszyny konstruowane są w oparciu o markowe podzespoły wiodących na świecie producentów co sprawia, że pracują długimi latami bezawaryjnie.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itd.
  • prace związane z wytwarzaniem konstrukcji stalowych
  • samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego
  • odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • punktualność, dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • praca w Zakładzie Produkcyjnym w  Chybiu

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Chybie